daba

Naktssvece

Palīdz stimulēt nobriedušas ādas dabisko aizsardzību un atjaunošanos

Naktssveces (Oenothera biennis) dzimtene ir Ziemeļamerika, un indiāņi izmantoja augu uzturā un ārstniecībā.

Lai gan naktssvece aug neauglīgā, sausā un blīvā augsnē, auga skaistie ziedi pilnībā atveras dažas minūtes pēc tumsas iestāšanās. Lielie zeltainie ziedi, kas uzplaukst līdz ar tumsas iestāšanos un šķietami izgaismo apkārtni, ir atplaukuši visu nakti un nākamajā rītā. Naktssveces ziedēšana savieno aizvadīto dienu ar nākamo.

Unikāls ādas aizsargs

Naktssveces sēklu eļļā ir daudz linolskābes un y-linolēnskābes, ko mūsu organisms, gadiem ejot, spēj saražot aizvien mazāk. Abas minētās taukskābes ir būtiska epidermas sastāvdaļa, un bez tām šī slāņa veidošanās nav iedomājama. Naktssveces sēklu eļļa pasargā ādu no mitruma zaudēšanas, palīdz atbrīvoties no raupjas ādas un veicina šūnu veidošanos un atjaunošanos.

Savu tempu nosakot

Sievietes dzīves otrajā pusē bieži vien sāk meklēt jaunu skatījumu uz dzīvi. Pēc tam, kad sieviete pavadījusi vairākus desmitus gadu ierastajā ikdienas dzīvē un tās organizēšanā, viņai var rasties vēlme meklēt jaunus garīgus apvāršņus. Gluži kā naktssvece, kas izlauzusies no augu valsts ierastā ritma un uzzied līdz ar tumsas iestāšanos, pieaugusi sieviete cenšas izrauties no līdzšinējās dzīves un meklē jaunas iespējas. Viņa paļaujas uz savu pieredzi un intuīciju, lai dzīvotu kā unikāla personība ar īpašu lomu un sasniedzamiem mērķiem.

Jauns posms dzīvē

Naktssvece palīdz šādu dzīves posmu sasniegušai sievietei, uzlabojot viņas ādas spēju dot vaļu sievietes raksturam. Nobriedušai ādai, kas mēdz kļūt sausa, naktssvece sniedz vielas un impulsus, kas stimulē vielmaiņu un palīdz izstrādāt unikālu, personisku mirdzumu.